0603WAF3902T5E
Basic
MFR.Part #
0603WAF3902T5E
JLCPCB Part #
C23153
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS