AS0606J0106T5E
MFR.Part #
AS0606J0106T5E
JLCPCB Part #
C560563
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200V 600mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS