1210W2J0182T5E
MFR.Part #
1210W2J0182T5E
JLCPCB Part #
C474194
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS