1812W2J0472T4E
MFR.Part #
1812W2J0472T4E
JLCPCB Part #
C26069
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS