AS03W4J0105T5E
MFR.Part #
AS03W4J0105T5E
JLCPCB Part #
C966202
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS