AS03W4J0822T5E
MFR.Part #
AS03W4J0822T5E
JLCPCB Part #
C966155
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS