AS05W2J0223T5E
MFR.Part #
AS05W2J0223T5E
JLCPCB Part #
C966128
Description
-55℃~+155℃ 150V 22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS