AS05W2J033JT5E
MFR.Part #
AS05W2J033JT5E
JLCPCB Part #
C966116
Description
-55℃~+155℃ 150V 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS