AS0606J033JT5E
MFR.Part #
AS0606J033JT5E
JLCPCB Part #
C966056
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3Ω 600mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS