CFR02SJ0120AA0
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CFR02SJ0120AA0
JLCPCB Part #
C70849
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
12Ω 2W 500V Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS