NQ02WGF3012TCE
MFR.Part #
NQ02WGF3012TCE
JLCPCB Part #
C965266
Description
-55℃~+155℃ 100V 30.1kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS