NQ02WGF6200TCE
MFR.Part #
NQ02WGF6200TCE
JLCPCB Part #
C965242
Description
-55℃~+155℃ 100V 62.5mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS