HQ06W2F5360T5E
MFR.Part #
HQ06W2F5360T5E
JLCPCB Part #
C2792765
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 536Ω ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS