NQ06W4F2201T5E
MFR.Part #
NQ06W4F2201T5E
JLCPCB Part #
C965046
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS