0805W8F787JT5E
MFR.Part #
0805W8F787JT5E
JLCPCB Part #
C17824
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS