NQ06W4F2403T5E
MFR.Part #
NQ06W4F2403T5E
JLCPCB Part #
C965044
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS