NQ06W4J0472T5E
MFR.Part #
NQ06W4J0472T5E
JLCPCB Part #
C964995
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS