0201WMF3652TEE
MFR.Part #
0201WMF3652TEE
JLCPCB Part #
C423557
Description
-55℃~+155℃ 25V 36.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS