TC0225F1000TCE
MFR.Part #
TC0225F1000TCE
JLCPCB Part #
C98836
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS