APSRP59S15F0M10
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
APSRP59S15F0M10
JLCPCB Part #
C21261077
Package
5930
Description
0.1mΩ 15W Alloy Resistor ±1% ±200ppm/℃ 5930 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS