PST4061-42-SOT236
Extended
Manufacturer
phaetonsemi
MFR.Part #
PST4061-42-SOT236
JLCPCB Part #
C516073
Package
SOT-23-6
Description
1 4.2V 4V~9V SOT-23-6 Battery Management ROHS