SZMMSZ2V7T1G
MFR.Part #
SZMMSZ2V7T1G
JLCPCB Part #
C894637
Description
1 Independent 100Ω 2.57V~2.84V 2.7V 20uA@1V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS