SZMM5Z6V2ST1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZMM5Z6V2ST1G
JLCPCB Part #
C894566
Package
SOD-523
Description
1 Independent 10Ω 3uA@4V 500mW 6.06V~6.33V 6.2V SOD-523 Zener Diodes ROHS