SSF10N80A
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SSF10N80A
JLCPCB Part #
C3291294
Package
TO-3PF
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100W 130pF 165nC@10V 3.5V 3.5nF 300pF 6.5A 800V 950mΩ@10V TO-3PF MOSFETs