NVB099N65S3
MFR.Part #
NVB099N65S3
JLCPCB Part #
C3288222
Package
D2PAK-3(TO-263-3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.48nF 20W 30A 4.5V 55pF 55pF 61nC@10V 650V 99mΩ@10V N-Channel D2PAK-3(TO-263-3) MOSFETs ROHS