NTSB20120CTT4G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTSB20120CTT4G
JLCPCB Part #
C898812
Package
D2PAK
Description
1 Pair Common Cathode 10A 120V 12uA@90V 900mV@10A D2PAK Schottky Diodes ROHS