NTPF082N65S3F
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTPF082N65S3F
JLCPCB Part #
C604475
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 3.24nF 40A 48W 5V 650V 70nC@10V 82mΩ@10V TO-220 MOSFETs ROHS