NTMFS6H800NLT1G
MFR.Part #
NTMFS6H800NLT1G
JLCPCB Part #
C604455
Package
SO-8FL-EP-5.8mm
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2V 1.9mΩ@10V 224A 22pF 6.9nF 80V SO-8FL-EP-5.8mm MOSFETs ROHS