NTMFS4C022NT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTMFS4C022NT1G
JLCPCB Part #
C179623
Package
SO-8FL
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.673nF 136A 2.2V 2.4mΩ@4.5V 3.071nF 30V 45.2nC@10V 64W 67pF N-Channel SO-8FL MOSFETs ROHS