NTMFS002N10MCLT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTMFS002N10MCLT1G
JLCPCB Part #
C5209347
Package
SO-8FL
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 2.8mΩ 22A、175A 3V 3W、189W 7.2nF 97nC@10V SO-8FL MOSFETs ROHS