NTHL095N65S3HF
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTHL095N65S3HF
JLCPCB Part #
C604408
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.93nF 272W 36A 5V 650V 66nC@10V 95mΩ@10V TO-247-3 MOSFETs ROHS