NTHL082N65S3F
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTHL082N65S3F
JLCPCB Part #
C604407
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 126pF 3.41nF 313W 40A 5V 650V 81nC@10V 82mΩ@10V TO-247-3 MOSFETs ROHS