NTHL020N120SC1
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTHL020N120SC1
JLCPCB Part #
C604402
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2kV 1.8V 103A 2.89nF 20mΩ@20V 22pF 535W TO-247-3 MOSFETs ROHS