NRVTSA4100T3G
MFR.Part #
NRVTSA4100T3G
JLCPCB Part #
C604304
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.3uA@100V 100V 4A 50A 590mV@4A SMA Schottky Diodes ROHS