NRVTS5100ETFSTWG
MFR.Part #
NRVTS5100ETFSTWG
JLCPCB Part #
C893796
Package
DFN-8(3.3x3.3)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5uA@100V 100V 5A 80A 950mV@5A DFN-8(3.3x3.3) Schottky Diodes ROHS