NRVBBS20100CTT4G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NRVBBS20100CTT4G
JLCPCB Part #
C898794
Package
D2PAK
Description
-65℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 150A 20A 950mV@20A D2PAK Schottky Diodes ROHS