NRVBA2H100T3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NRVBA2H100T3G
JLCPCB Part #
C353730
Package
DO-214AC
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 100V 130A 2A 790mV@2A 8uA@100V DO-214AC Schottky Diodes ROHS