NRVBA1H100NT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NRVBA1H100NT3G
JLCPCB Part #
C893763
Package
SMA
Description
-65℃~+175℃ 100V 1A 40uA@100V 50A 840mV@2A Independent SMA Schottky Diodes ROHS