NLAS2750MUTAG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NLAS2750MUTAG
JLCPCB Part #
C146755
Package
WQFN-10(1.4x1.8)
Description
-40℃~+85℃ 1.3Ω 1.8V~5.5V 130ns 150ns 2:1 44MHz 75pF WQFN-10(1.4x1.8) Analog Switches, Multiplexers ROHS