NL27WZ14MU3TCG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NL27WZ14MU3TCG
JLCPCB Part #
C893454
Package
UDFN-6(1x1)
Description
-55℃~+125℃ 1.4V~3.6V 1.65V~5.5V 1uA 2 2 27WZ Series 32mA 32mA 4.9ns@5V,50pF 500mV~1.9V Schmitt trigger 电源关断保护、噪声抑制功能 UDFN-6(1x1) Inverters ROHS