NDC100170A
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NDC100170A
JLCPCB Part #
C906341
Package
TO-247
Description
1.6V@100A 1.7kV 145A 150nA@1.7kV Independent TO-247 SiC Diodes ROHS