NCP303LSN35T1
MFR.Part #
NCP303LSN35T1
JLCPCB Part #
C3688631
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 3.5V 800mV~10V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor TSOP-5 Supervisor and Reset ICs