NCP1063AP060G
MFR.Part #
NCP1063AP060G
JLCPCB Part #
C603452
Package
PDIP-7
Description
-40℃~+150℃ 1 12V 60kHz 780mA 990uA 9V~20V Buck、Buck-Boost、Inverting Built-in No PDIP-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS