NCP105AMX345TCG
MFR.Part #
NCP105AMX345TCG
JLCPCB Part #
C892002
Package
XDFN-4-EP(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Tj) 1 150mA 3.45V 5.5V 50uA 70dB@(1kHz) 70uVrms Fixed Positive XDFN-4-EP(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS