NCP105AMX330TCG
MFR.Part #
NCP105AMX330TCG
JLCPCB Part #
C892001
Package
XDFN-4-EP(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Tj) 1 105mV@(150mA) 150mA 3.3V 5.5V 50uA 70dB@(1kHz) Fixed Positive XDFN-4-EP(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS