NB3N200SDG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NB3N200SDG
JLCPCB Part #
C897765
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 200MHz 3V~3.6V SOIC-8 Clock Buffers, Drivers, Distributors ROHS