MMSZ47T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMSZ47T1G
JLCPCB Part #
C463822
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 170Ω 44.65V~49.35V 47V 500mW 50nA@32.9V SOD-123 Zener Diodes ROHS