MMSF10N03ZR2
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMSF10N03ZR2
Description
-55℃~+150℃ 1.01nF 1.7V@250uA 10A 110pF 13mΩ@10V 2.5W 30V 64nC@10V 800pF N-Channel - MOSFETs