MMBZ5V6ALT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMBZ5V6ALT3G
JLCPCB Part #
C236185
Description
-55℃~+150℃ 2 24W 3A 3V 5.6V 5uA 8V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS