MMBZ5252B
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMBZ5252B
JLCPCB Part #
C3732077
Package
SOT-23
Description
1 Independent 100nA@18V 22.8V~25.2V 24V 250mW 33Ω 600Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS